Thuis Producteninjectie blaasvormmachine

30 IBM Injectieslag het Vormen Machine met Servosysteem voor Plastic Fles 3ml-2000ml

30 IBM Injectieslag het Vormen Machine met Servosysteem voor Plastic Fles 3ml-2000ml

    • 30 IBM Injection Blow Molding Machine With Servo System For Plastic Bottle 3ml-2000ml
    • 30 IBM Injection Blow Molding Machine With Servo System For Plastic Bottle 3ml-2000ml
    • 30 IBM Injection Blow Molding Machine With Servo System For Plastic Bottle 3ml-2000ml
  • 30 IBM Injection Blow Molding Machine With Servo System For Plastic Bottle 3ml-2000ml

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Zhangjiagang, Jiangsu
    Merknaam: 30 Injection blow molding machine
    Certificering: CE & ISO9001
    Modelnummer: FG 30 reeks IBM

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 set
    Prijs: Negotiable
    Verpakking Details: 20 container0r 40 container
    Levertijd: Binnen 1 week
    Betalingscondities: D/P, T/T, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 1 vastgestelde /45-Dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Geschikte Fles: Drankenflessen, geneeskundeflessen Geschikt Volume: 3ml-2000ml
    kleur: blauw, wit, geel, Materiaal: PE/PP/AS/PET-G/ABS/AS
    Plaats van herkomst: Jiangsu, China (vasteland) Gewicht:: 3.5Ton
    spanning: 380v/50HZ Merknaam: Faygo
    Werkende macht: 52-70% Servosysteem: Hydraulisch servosysteem

    Deze machine heeft de Europese standaardinjectie het blazen wijze gebruikt, die de voordelen van domesticinjection heeft geabsorbeerd. De machine is een volledig automatisch injectie het vormen materiaal, geschikt voor verwerking pp, PS, PE, San, PMMA, PC, PETG, PEN en andere thermoplastisch, wijd gebruikt in geneesmiddel, gezondheidszorgproducten, voedsel en drank, schoonheidsmiddelen, enz. Één vormt met multi-Caivity voor automatische ononderbroken productietechnologie, gebruikend drie horizontaal post roterend apparaat, heet agentsysteem en meertrappig injectie het vormen systeem, injectie het vormen, slag het vormen, het demolding positie drie en actie om materiaal van hoog rendement en energie te verzekeren - besparingsverrichting, vlotte productfles verzekeren, is het knelpunt van binnen en buitendiameter en draad hoge precisie, geen afval het standaardmateriaal van moderne ondernemings milieuvriendelijke productie.
     
     
    Heeft de volgende kenmerken:
     
    ● Keur elektro-Hydrauliec goed het Hybride Servosysteem 40%-macht kan bewaren dan gebruikelijk.
    ● Keur drie-cilinder goed om de vorm met de het bijvullen klep te sluiten, kan de hoge en korte cyclusproducten maken.
    ● Pas de dubbele verticale pool en de enige horizontale straal toe om tot genoeg omwenteling ruimte, langere flessen te maken, de vorminstallatie gemakkelijk en eenvoudig maken.
    ● Keur elektroomwentelingssysteem voor cliëntoptie goed, kunnen de omwentelingssnelheid en de precisie controleren.

     

    Technische parameters
     

    NaamEenheidFG45FG60FG80FG100
    Schroefdiametermm404550/5560
    L/D verhouding 22:122:122:122:1
    Injectiecapaciteit9176260314415
    Het verwarmen machtKW7.51010.812
    Het verwarmen sectie 3+N3+N4+N4+N
    Injectievorm het vastklemmen krachtKN4006008001000
    De openingsslag van de injectievormmm140140140150
    Vorm het vastklemmen krachtKN60100120150
    De openingsslag van de slagvormmm140140140150
    Injectieslagmm160160160160
    Vormgroottemm480*340600*390800*4001000*460
    Min. Dikte van Vormmm180240280280
    HoofdmotormachtKW1118.52230
    Weigeringsslagmm210230230230
    Droge Cyclusduurs3.5444
    Totale machtKW20304045
    Werkende macht%52-7052-7052-7052-70
    SysteemdrukKaart14141414
    Samengeperste luchtdrukMPa0.7-1.20.7-1.20.7-1.20.7-1.2
    Het koelen waterdrukMPa0.3-0.40.3-0.40.3-0.40.3-0.4
    Product maximumdiametermm120120120120
    Product maximumlengtemm200220220220
    Productvolumeml3-8003-8003-10003-1000
    AfmetingenM3*1.3*1.73.5*1.4*1.84*1.6*24.5*1.8*2
    MateriaalgewichtTon3.55810

     
    De lijst van de het aantalcontrole van de wijzeholte
     

    ProductgrootteZQ45ZQ60ZQ80ZQ100
    VolumeHals Dia.HoogteLichaam Dia.HoltenHoltenHoltenHolten
    5ML1035459141822
    10ML1240209121620
    20ML1550258101418
    30ML206030791316
    40ML226535781215
    60ML287540681214
    80ML308045571013
    100ML32855046-71012
    150ML35905335-689
    200ML381005834-578
    400ML421206523-467
    650ML50160801256
    800ML40200901245
    100ML4520090 123

    45 IBM injectieslag het vormen machine met hoge output
     
     
    Blad van de materiaal het Productieve Stroom
     
    45 IBM injectieslag het vormen machine met hoge output
     
    1, VOORRAADpreparation/injection APPARAAT
    2, HEET-STROOMkanaal
    3, VOLLEDIGE BAR
    4, FLESSENspatie
    5, INJECTIEvorm
    6, INJECTIEpost
    7, SLAGpost
    8, SLAG HET VORMEN
    9, AFBIJTMIDDELpost
     
    Onze klanten:
    45 IBM injectieslag het vormen machine met hoge output
     
    Cmpanygeschiedenis:
    De Faygounie is een people-oriented regelgeving bedrijf. Ons bedrijf voert een principe uit: Het maken van goede machine, die goodperson zijn. Meer dan 10 jaar ervarings, hebben wij een hoopmachines naar Midden-Oosten, Zuidoost-Azië, Soth Amerika en Europa enz. uitgevoerd.

    Contactgegevens
    Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd.

    Contactpersoon: Mr. Figo Hussian

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten